Ons Team

Maak kennis met ons team!
 
 
 

Stefan de Groot
Partner

Stefan is Partner bij Briddge. Hij is gespecialiseerd in accounting en financiële controles voor klanten die thuis zijn in een internationale omgeving. Hij pakt ook verschillende fiscale uitdagingen aan. Stefan begon zijn carrière bij Ernst & Young, waarna hij zich bij Gread & Partners heeft aangesloten.

+31 (0)20 489 57 11
stefan@briddge.com

Marc Dunnewijk
Senior Partner

Marc is jurist en Senior Partner bij Briddge. Marc begon zijn carrière bij PricewaterhouseCoopers (PwC). Hij is hierna voor zichzelf begonnen met Kantoor Dunnewijk en heeft later samen met Gread & Partners, Briddge B.V. opgericht.

+31 (0)20 489 57 11
marc@briddge.com

Jurren de Groot
Partner

Jurren is Partner bij Briddge. Hij is gespecialiseerd in de accounting en fiscale problematiek voor internationaal georiënteerde klanten. Voordat hij bij Briddge begon, heeft Jurren ervaring opgedaan in de accounting sector bij PwC en Ernst & Young, en in de investment banking industrie bij Lazard.

+31 (0)20 489 57 11
jurren@briddge.com

Wilt u ons team komen versterken?  Vacatures

Danylo van den Bos

Administrative Assistant

image
Saskia Bolt

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
saskia@briddge.com

Sevil Akkas

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
sevil@briddge.com

image
Philip Kelly

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
philip@briddge.com

image
Terry Groen

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
terry@briddge.com

image
Nelly de Boer

HR Manager

+31 (0)20 489 57 11
nelly@briddge.com

image
Marleen Legué

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
marleen@briddge.com

image
Linda Griffioen

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
linda@briddge.com

image
Jordi van Teunenbroek

Tax Team

+31 (0)20 489 57 11
jordi@briddge.com

image
Ivo de Vries

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
ivo@briddge.com

image
Helena Kwofie

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
helena@briddge.com

image
Hannah Somsen

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
hannah@briddge.com

image
Farnaz Etghaei

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
farnaz@briddge.com

image
Dasha Rafael de Karvaliu

Tax Team

+31 (0)20 489 57 11
dasha@briddge.com

image
Pascale Simons

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
pascale@briddge.com

Ilona Biere

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
ilona@briddge.com

Jolanda Burleson

Receptionist

+31 (0)20 489 57 11
jo@briddge.com

Tessa Giltay

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
tessa@briddge.com

Elma Glas-Corbijn

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
elma@briddge.com

Steven Groen

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
steven@briddge.com

Peter Groot

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
peter@briddge.com

Karlijn de Heide

Tax Team

+31 (0)20 489 57 11
karlijn@briddge.com

Corrie van Heugten

Receptionist

+31 (0)20 489 57 11
corrie@briddge.com

Sunita Jena-Baravik

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
sunita@briddge.com

Maeike Kramer

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
maeike@briddge.com

Femy Luciano

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
femy@briddge.com

Mariella May-Binda

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
mariella@briddge.com

Malena Oudkerk

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
malena@briddge.com

Nicole Pang

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
nicole@briddge.com

Anja Ruijmgaard
Anja Ruijmgaard

Accounting Team

+31 (0)20 489 57 11
anja@briddge.com

image
Zehra Sahin

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
zehra@briddge.com

Sandra Scatozza

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
sandra@briddge.com

Achraf Sekhiri

North America Director

+1 (323) 284-6755
achraf@briddge.com

Naomi Smith

Administrative Team

+31 (0)20 489 57 11
naomi@briddge.com

Lara Somers

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
lara@briddge.com

Ka Wing Tjon

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
kawing@briddge.com

Simon Tjon

Payroll Team

+31 (0)20 489 57 11
simon@briddge.com

Meera van Velzen

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
meera@briddge.com

Patrick Visser

Legal Team

+31 (0)20 489 57 11
patrick@briddge.com